Camera de Comert si Industrie Brasov


    Camera de Comert s

i Industrie Brasov denumita in continuare CAMERA , este o  organizatie de tip asociativ, autonoma, neguvernamentala, de interes public si utilitate publica, apolitica, fara scop patrimonial, non profit, cu personalitate juridica, creata pentru a reprezenta, apara si sustine interesele membrilor sai si ale comunitatii de afaceri brasovene in raport cu autoritatile publice si cu organismele din tara si din strainatate.
Presedinte: Director General: Adriana Ispas

Adresa: Str. Mihail Kogalniceanu nr.18-20, Bl 1K

Cod postal: 500173 – Brasov, Romania

Telefon: 0268 547 075; 0368 436 090

Fax: 0268 547 086

Web: consult.ccibv.ro

   ● Director CC:  Cosmin Rosia

E-mail: cosmin.rosia@ccibv.ro

   ● Consilier Juridic:  Daniel Gabor

E-mail:  dan.gabor@ccibv.ro

   ● Consilier: Mircea Florescu

E-mail:  mircea.florescu@ccibv.ro  

   ● Consultant:  Marioara Rusu  

E-mail: marioara.rusu@ccibv.ro

   ● Consilier Juridic:  Iana Lomos

E-mail: iana.lomos@ccibv.ro

   ● Consultant:  Dragos Zavarache

E-mail: dragos.zavarache@ccibv.ro

Consultant:  Mirela Oancea

E-mail: mirela.oancea@ccibv.ro

   ● Consultant:  Florina Oprea

E-mail: florina.oprea@ccibv.ro

   ● Consultant:  Anca Greblea

E-mail: anca.greblea@ccibv.ro

   ● Consultant:  Sorina Blejan  

E-mail: sorina.blejan@ccibv.ro

   ● Consultant:  Paul Petrescu

E-maill: paul.petrescu@ccibv.ro

   ● Consultant:  Attila Szekely

E-mail: attila.szekely@ccibv.ro

   ● Referent:  Valentin Rasa

E-mail: vali.rasa@ccibv.ro

   ● Consultant:   Razvan Kos

E-mail: razvan.kos@ccibv.ro

   ● Consultant:  Cristina Stefan

E-mail: cristina.stefan@ccibv.ro

Agentia pentru Implementarea Proiectelor si Programelor pentru IMM-uri

Oficiul Teritorial pentru intreprinderi Mici si Mijlocii si Cooperatie Brasov Adresa: Str.Turnului nr. 5, sc. B, et. 4

Telefon: 0268 548 018

Fax: 0268 548 017

E-mail: oficiulbrasov@mimmc.ro

Web: www.aippimm.ro

Organismul Intermediar pentru Programul Operational Sectorial „Cresterea Competitivitatii Economice”

Directia pentru Gestionarea Fondurilor Comunitare pentru IMM   Consilier:  Liliana Scelcunov

Telefon: 021 336 14 51

Email: fonduristructurale@mimmc.ro

Web: www.oiimm.mimmcma.ro

Harta

close-3403430

Galerie foto

Parerea ta ne intereseaza!

Written by Paul

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Ursul Yogi PREMIERa

Orasul Talmaciu