Camera de Comert si Industrie Bucuresti

Presedinte CCIB : Sorin Dimitriu

Vicepresedinte CCIB : Florin Antonescu

Vicepresedinte CCIB : dr. Aurel Vainer

Vicepresedinte CCIB : Ion Antonio Tache

Cabinet Presedinte:

Telefon: 021 319 01 32

Fax: 021 319 01 33

E-mail: office@ccib.ro

Director General:

Telefon: 021 319 00 87

Fax: 021 319 01 42

E-mail: director.general@ccib.ro

Directia Relatii Publice, Juridic si Produse Camerale

Telefon: 021 319 01 49

Fax: 021 319 01 42

E-mail: relatii.publice@ccib.ro, juridic@ccib.ro, membri@ccib.ro  

Directia Accesare, Derulare Proiecte si IT

Telefon: 021 319 01 28

Fax: 021 319 01 27

E-mail: proiecte@ccib.ro

Directia Economica

Telefon: 021 319 01 29

Fax: 021 313 31 36

E-mail: economic@ccib.ro

Colegiul de Conducere

  • Presedinte: Sorin Dimitriu          
  • Vicepresedinte : Florin Antonescu
  • Vicepresedinte : Aurel Vainer   
  • Vicepresedinte : Ion Antonio Tache
  • Presedinte Sectiune Servicii : Mircea Dan Farcas
  • Presedinte Sectiune Industrie : Valentin Militaru  
  • Presedinte Sectiune Membri Colectivi : Laurentiu Zamfir
  • Presedinte Sectiune Comert:  Mihai Andritoiu
  • Presedinte Sectiune Turism : George Sorin Nicolescu
  • Ioan Toma            
  • Catalin Popescu                
  • Leontin Druga   
  • Cosmin-Gabriel Marina                 
  • Amilcar Sandulescu         
  • Gheorghe Lemnaru        
  • Ioan Sbera           
  • Lucian Enescu     
  • Vasile Malanca                  
  • Gheorghe Balan                

Grupul de lucru „Comunicare”

Coordonator: Dl. Dragos Marcu
S.C. Aras Development S.R.L.

Telefon: 0740 100 732

E-mail: dragos.marcu@ccib.ro

Grupul de lucru „Cercetare, Dezvoltare, Inovatie”

Coordonator: Dl. Gheorghe I. Gheorghe
Institutul National de Mecatronica

Telefon: 0722 717 558

Grupul de lucru „Atragere Finantari”

Coordonator: Dl. Teofil Teaha

S.C. Management Consulting S.R.L.

Telefon: 0722 715 116

Grupul de lucru „Profesii Liberale”

Coordonator: Dl. Octavian Cutuleapu

S.C. Co-Care Consult S.R.L.

Telefon: 0722 456 735

E-mail: cutuleapu@yahoo.com

Grupul de lucru „Strategii Sectoriale”

Coordonator: Dl. Vasilica Donciu

S.C. Limodi S.R.L.

Telefon: 0724 698 030

Grupul de lucru „Absortie Fonduri Structurale si de Coeziune”

Coordonator: Dl. Sorin Buda

Compania de Consultanta pentru Investitii si Dezvoltare S.R.L.

Telefon: 0741 187 512

E-mail: sorin.buda@ccid.ro

Harta

close-6466836

Galerie foto

Parerea ta ne intereseaza!

Written by Paul

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Statiunea Eforie Nord Statiuni in Constanta Litoralul Romanesc Evenimente in Eforie Nord Cazare in Eforie Nord

Dan Hotel