Curtea de Apel Bucuresti

     ●  Judecator Lia Savonea – presedinte cu delegatie     ● Judecator Adriana Teodora Bucur – vicepresedinte cu delegatie     ● Judecator Doina Anghel – vicepresedinte     ● Judecator Filip Pavel – vicepresedinte

 Colegiul de conducere:

     ● Judecator Lia Savonea – membru de drept, presedintele Curtii de Apel Bucuresti;     ● Judecator Stan Mustata – membru ales;     ●  Judecator Elena Ursulescu – membru ales;     ●  Judecator Mariana Haralambe – membru ales;     ● Judecator Elisabeta Rosu – membru ales;     ●  Judecator Alina Nicoleta Ghica – membru ales;

     ●  Judecator Cristian Olteanu – membru ales.

Sectii

Presedinte sectie: judecator Mustata Stan

Telefon:  021 319 25 77  

Fax:  021 319 25 77  

Grefier sef: mariana.adam@just.ro

Grefier registrator: adriana.neagu@just.ro

                                         021 319 14 72

Grefier sef: cornelia.bucur@just.ro

Grefier registrator: constantina.calin@just.ro

  • Sectia a III-a civila si pentru cauze cu minori si familie

Presedinte sectie: judecator Olteanu Cristian

Telefon/fax:  021 319 51 78

Grefier sef: olivia.colicov@just.ro

Grefier registrator: florentina.catianis@just.ro

Presedinte sectie cu delegatie judecator: Ivanovici Laura Mihaela

Telefon/fax:  021 311.49.32

Grefier sef: silvia.dumitru@just.ro

Grefier registrator: georgeta.pasol@just.ro

Presedinte sectie cu delegatie: judecator Rosu Elisabeta

Telefon/fax:  021 319.51.97

Grefier sef: mariana.robu@just.ro

Grefier registrator: nicoleta.popovici@just.ro

Presedinte sectie cu delegatie:  judecator Badea Mioara

Telefon/fax:  021 319.16.47  

Grefier sef: maria.gherasim@just.ro

Grefier registrator: petronela.georgescu@just.ro

  • Sectia a VII-a civila si pentru cauze privind conflictele de munca si asigurari sociale  

Presedinte sectie cu delegatie judecator: Uta Lucia

Telefon/fax:  021 311 49 46  

Grefier sef: paulina.constantin@just.ro

Grefier registrator: camelia.gheorghita@just.ro

  • Sectia a VIII-a de contencios administrativ si fiscal

Presedinte sectie: judecator Alina Nicoleta Ghica – Presedinte cu delegatie

Telefon/fax:  021 319 51 76

Grefier sef: camelia.neagu@just.ro

Grefier registrator: luminita.dinu@just.ro

Grefier registrator: ileana.epure@just.ro

  • Sectia a IX-a civila si pentru cauze privind proprietatea intelectuala  

Presedinte sectie judecator: Danaila Ileana-Ruxandra-presedinte sectie, cu delegatie

Telefon/fax:  021 319 51 91

Grefier sef: marina.ungureanu@just.ro

Grefier registrator:

elena.parvu@just.ro Presedinte instanta: judecator dr. Dan Lupascu – suspendat din functie, la cerere; membru cu activitate permanenta la CSM
Presedinte sectie judecator Mustata Stan

  • Badescu Liliana
  • Bajan Vasile
  • Ciobanu Corina
  • Cirstoiu Veronica
  • Constantinescu Mariana
  • Craiu Cristina Carmen
  • Dolache Damian
  • Gagescu Risantea
  • Gaina Carmen Veronica
  • Ilie Ioana-Alina
  • Ion Tudoran Corneliu Bogdan
  • Iordache Magdalena
  • Irimia Cristina Maria – detasat la Ministerul Justitiei
  • Lefterache Lavinia Valeria
  • Lupascu Dan – detasat la Consiliul Superior al Magistraturii
  • Morosanu Raluca
  • Mustata Stan
  • Nedelcu Antoaneta
  • Oprescu Mihai
  • Panioglu Daniela
  • Piciarca Dumitrita
  • Podar Viorel Adrian
  • Stan Niculae
  • Adam Mariana-grefier sef
  • Acatrinei Violeta Valentina
  • Brebu(Obrete) Oana-Cristina
  • David Teodora
  • Done Nicoleta
  • Enastescu Constantin
  • Enescu Iulia
  • Florescu Teodora-Cristina
  • Gheorghe Alina Luminita
  • Ghita Liliana Aurelia
  • Gruia Paula
  • Iamandi Daniela
  • Neagu Adriana Silvia
  • Manoliu Vasilica – temporar
  • Popescu Ina
  • Popescu Iosif
  • Preda Alina
  • Prodanof Cristiana
  • Stoian Manuela Magdalena
  • Sbarciog Mirela Constanta
  • Seidecariu Cezar
  • Tudorache Mariana
  • Agent procedural
  • Popa Nicolai

Aprod
Sectia a II-a penala si pentru cauze cu minori si familie Presedinte sectie judecator:  Elena Ursulescu

  • Alexandrescu Anca Madalina
  • Bajan Adriana Elena
  • Cerbu Silvia
  • Cioata Andreea
  • Cismasiu Leontina
  • Cirnaru Simona Elena
  • Ciolca Iuliana Marilena
  • Costiniu Viorica
  • Dragomir Florentina
  • Duta Florica
  • Encean Simona Daniela
  • Gradinaru Daniel
  • Grigorescu Nicoleta Camelia
  • Mera Luciana
  • Mirancea Dumitru
  • Oraseanu Bogdana Alina
  • Popescu Petre
  • Rog Lucia Tatiana
  • Rosu Petre – detasat la Consiliul Superior al Magistraturii
  • Rotaru Cristina
  • Savonea Lia
  • Stoica Andreea Simona – detasat la Consiliul Superior al Magistraturii
  • Ursulescu Elena
  • Vasile Francisca Maria
  • Grefieri
  • Bucur Cornelia-grefier sef
  • Aninoseanu Adriana
  • Arvat Luminita-Adriana
  • Avram Elvira
  • Boeru Viorel
  • Caval Mihaela
  • Calin Constantina
  • Ciobanu Veronica Marilena
  • Colcova Ionela Cristina
  • Curea Mariana
  • Gherasim Michaela Angelica
  • Ion Mariana
  • Ionescu Gabriela
  • Istrate Cristina-Mari
  • Margarit Angelica
  • Neacsu Simona Mihaela
  • Paunescu Dana
  • Panescu Andreea Ofelia
  • Popescu Cristian
  • Petre Eugenia
  • Schneider Daniela Alexandrina – detasat la CSM
  • Simion Georgeta
  • sandru Ana Diana
  • Agent procedural
  • Saicu Ionel Alin

Sectia a III-a civila si pentru cauze cu minori si familie Presedinte sectie: judecator Olteanu Cristian

  • Anghel Doina
  • Bina Daniela Adriana
  • Buzea Ioana
  • Dascalu Lavinia
  • Dragan Ionelia
  • Haralambe Mariana
  • Herold Petre Ioana Aurora
  • Ilie Mari
  • Learciu Stere
  • Mihalcea Doinita
  • Negoescu-Gandac Mihai-Andrei
  • Nica Cristina
  • Olteanu Cristian
  • Pena Fanica
  • Pietreanu Simona Gina
  • Singh Ioana
  • Tandarescu Bianca Elena
  • Toma Claudiu Marius
  • Tomescu Andreea Doris
  • Vintila Mihaela – detasat la Consiliul Superior al Magistraturii
  • Visan Mirela
  • Vlad Elena
  • Colicov Olivia-grefier sef
  • Badea Ioana
  • Catianis Florentina
  • Cerbeanu Elena
  • Cismaru Cristian Gabriel
  • Chivu Mariana
  • Chiriceanu Lucretia
  • Flinta Claudia
  • Geacar Iulia
  • Iove Nicoleta Cristina
  • Ivanov Radita
  • Nanescu Viorica
  • Pizlo Stefania
  • Popa Fanela
  • PopaCarmen Ionela
  • Radulescu Luminita
  • Solomon Camelia
  • sulea Diana

Presedinte sectie cu delegatie: judecator Ivanovici Laura Mihaela

  • Arhip Marioara
  • Croitoru Steluta Mirela
  • Filip Pavel
  • Florea Diana
  • Gavris Dumitru Marcel
  • Greceanu Alessandra Giusepina
  • Grigore Daniela Florela
  • Ivanovici Laura Mihaela
  • Median Anca Mihaela
  • Moraru Daniela Laura
  • Pop Adriana Roua
  • Popa Ion
  • Popescu Adriana
  • Rusu Aurelia
  • Sirbu Georgeta
  • Spranceana Camelia-Mioara
  • Tropcea Mihaela Carmen – detasat la Consiliul Superior al Magistraturii
  • Valan Aglaia
  • Yanay Daniela Maria
  • Zeca Dorina
  • Dumitru Silvia Catalina-grefier sef
  • Airimitoaie Georgeta Carmen
  • Bobe Petrica Raluca
  • Constantinescu Mariana
  • Cuzuc Gabriela
  • Ditu Lucica
  • Grumezescu Florentina
  • Ionita Gabriela Silvia
  • Jipa Florinela
  • Manolache Dana Ionela
  • Nejloveanu Irina Isabela
  • Polinciar Sofia
  • Postea Georgeta
  • Salgau Monica
  • stefan Virginia
  • Talpa Paula
  • Tuinea Ionica
  • Vasile Felicia
  • Virtej Iuliana Simona
  • Voinea Georgeta

Presedinte sectie cu delegatie: judecator Rosu Elisabeta

  • Bucur Adriana Teodora
  • Condoiu Minodora
  • Cornea Maria-Speranta
  • Duta Ruxandra Monica
  • Guranda Georgeta
  • Holban Madalina-Ioana
  • Arjoca(Mihalcea) Dana Simona
  • Nastase Tatiana Gabriela
  • Negulescu Carmen Mihaela
  • Politeanu Mirela
  • Popescu Iulica
  • Prepelita Gabriela Sorina
  • Radoi Elena Simona
  • Rosu Elisabeta
  • State-Ungureanu Ana-Maria
  • Vintanu Gabriela
  • Voicheci Eugenia
  • Robu Mariana-grefier sef
  • Ali Adina
  • Barbut Florentina – detasat la CSM
  • Bunget Maria – detasat la Jud. Sector 3
  • Grosu Mariana
  • Lungu Eugenia Rodica
  • Migles Cristina Gabriela
  • Mihai Vasile Catalin
  • Mindru Cristela
  • Nita Ioana
  • Pandele Ioana Laura
  • Petrescu Simona Vasilica
  • Popovici Nicoleta
  • Romascu Camelia
  • Agent procedural
  • Chisar lilia

Presedinte sectie cu delegatie:  judecator Badea Mioara

  • Avram Aurica
  • Badea Mioara
  • Barna Prisacaru Mihaela Ioana
  • Cringasu Liliana
  • Danaila Veronica Magdalena
  • Dolache Ileana Izabela
  • Dumineca Virginia Florentina
  • Manole Diana
  • Mihaianu Cosmin Horia
  • Prelipcean Iulia Nicoleta
  • Radulescu Alecsandrina
  • scheaua Maria Cristina
  • Panescu Eugenia Alina
  • Zaharia Rodica
  • Gherasim Maria Daniela – grefier sef
  • Andrei Lucica Elena
  • Butaru Valentin
  • Colibaseanu Jeni Elena
  • Diaconu Florentina Mariana
  • Dobre Georgeta
  • Georgescu Petronela
  • Gutu Viorica
  • Ionescu Monica Carmen
  • Lungu Felicia
  • Mihalache Georgiana Mihaela
  • Petricica Rodica
  • Sandu Antoaneta Gabriela
  • Stanca Maricica
  • Agent procedural
  • Faur Dan Liviu
  • Sectia a VII-a civila si pentru cauze privind conflictele de munca si asigurari sociale
  • Presedinte sectie cu delegatie judecator Uta Lucia
  • Magistrati:
  • Arbanas Petrica
  • Balan Carmen Ioana – detasata la CSM
  • Bodea Adela Cosmina
  • Calin Dragos Alin
  • Ceausescu Maria
  • Comsa Carmen Georgiana
  • Cristescu Simona Lala
  • Cotorogea Ionela-Alina – detasata la CSM
  • Dobraniste Liviu Cornel
  • Enache Daniela Georgeta
  • Farmathy Amelia
  • Harabagiu Lizeta
  • Ignat Silvia Georgiana
  • Ilie Nadia Raluca
  • Nitu Petronela Iulia
  • Opris Elena Daniela
  • Pascu Mariana
  • Petre Magdalena
  • Rotaru Florentina Gabriela
  • Scrob Bianca-Antoaneta
  • Tramindan Crina Bianca
  • Udrea Elena Luissa
  • Uta Lucia
  • Constantin Paulina – grefier sef
  • Anghel Carmen
  • Bitculescu Maria
  • Buha Ileana Luminita
  • Ciobanu Elena Dana
  • Colindeata Mihaela
  • Gheorghita Camelia Antoaneta
  • Iliescu Gabriela
  • Lifu Nicoleta Geanina
  • Lupu Gherghina
  • Mariut Maria Magdalena
  • Mateoiu Violeta – detasat la CSM
  • Mintici Ileana Roxana
  • Oltean Garofita
  • Paraschiv Mirela
  • Priscoveanu Cristina Florina
  • Slav Marian
  • Stoica Floarea
  • Teleman stefania
  • Voinea Florica – detasat temporar la CSM
  • Vaida Nicoleta Cristina
  • Vladila Marcela Liliana
  • Zainescu Gabriela
  • Agent procedural
  • Ciobanu Sorina Florina

Sectia a VIII-a de contencios administrativ si fiscal
Presedinte sectie Judecator Alina Nicoleta Ghica – Presedinte cu delegatie

  • Bicu Vasile
  • Bulancea Diana Magdalena
  • Canacheu Claudia Marcela
  • Cirjan Raluca Maria
  • Cosma Carmen Valeria
  • Constantinescu Constantin Luchian – detasat la Tribunalul Bucuresti
  • Davidoiu Georgian
  • Ganu Ana-Maria
  • Ghica Alina-Nicoleta
  • Grecu Gheorghe
  • Hortolomei Victor
  • Ion Eugenia
  • Ispas Marius Cristian
  • Niculescu Monica
  • Patras Bianca Laura
  • Patrascu Horatiu
  • Petrovici Cristina
  • Preda Cosmin Florin
  • Radu Ionel
  • Radu Constantin Daniel
  • Severin Daniel Gheorghe
  • Spanu Ovidiu
  • Stanisor Denisa Angelica
  • sutu Alina
  • Ungureanu Doina
  • Vlad Decebal Constantin
  • Neagu Camelia – grefier sef
  • Ariton Corina
  • Apachitei Clara
  • Badea Cristina
  • Barbu Ramona Loredana Mariana
  • Bratu Andreea Raluca – detasat la SNG
  • Chitu Izabela Daniela – temporar
  • Ciubotariu Cerbu Mihai
  • Constantin (Stan) Doina
  • Chiticariu Ionel
  • Frasinescu Elena
  • Fuiorea Victoria Mihaela – temporar
  • Gheorghe Mihaela
  • Grigore Mihaela
  • Guiu Adrian
  • Hulea Mariana – temporar
  • Istrate Florin Cristian – temporar
  • Ianus Cerasela Daniela
  • Marian Georgiana Daniela
  • Mihu Lucretia
  • Moldoveanu Carmen Florenta
  • Nedelea Claudia Nicoleta
  • Olaru Miron Cornel
  • Padureanu Marga
  • Radu Mariana
  • Saftescu Elena – temporar
  • Sandu Iuliana
  • Simion Elena – detasat la jud. sector 6
  • serbanescu Sanda
  • Stefan Daniela
  • Toader Daniela
  • Turcu Natalia Iulia
  • Trotea Mariana – temporar
  • Agent procedural
  • Cucu Corneliu
  • Filip Anca Rodica

Sectia a IX-a civila si pentru cauze privind proprietatea intelectuala Presedinte sectie: judecator Danaila Ileana-Ruxandra-presedinte sectie, cu delegatie

  • Bratuianu Antonela Catalina
  • Ciocea Mihaela Lamaita
  • Tarna Silvia
  • Paraschiv Mihaela
  • Stanciu Elena Melania
  • Stegaru Georgeta
  • Vasile Andreea
  • Ungureanu Marina Daniela – grefier sef
  • Apostol Petruta
  • Ghita Marieta
  • Lacatusu Mihaela
  • Parvu Elena
  • Popescu(Rosioru) Ionica
  • Stanciu Noemi Gratiela
  • Agent procedural
  • Palasca Marian

Biroul de informare si relatii publice

  • Ignat (Ionescu) Luminita – grefier
  • Cazan Mariana – grefier
  • Simion Georgeta – grefier

Departamentul economic-finaciar:

  • Erhan Doina – manager economic
  • Sandulache Silvia – consilier economist
  • Cirja Bogdan – expert economist
  • Chitimia Carmen Amalia – expert economist
  • Necula Gina – expert economist
  • Balan Daniela – referent
  • Neamtu Elena – referent
  • Panicu Mihaela – specialist IT
  • Poteras Monica – consilier juridic
  • Nicolescu Nicolae – consilier constructor
  • Iordache Gheorghe – expert tehnic

Compartimentul administrativ:

  • Mihai Beldiman- administrator
  • Bidirel Aurelia – grefier statistician
  • Musuroi Lucica – aprod
  • Covaci Veronica – grefier
  • Marin Gabriela Ana – grefier
  • Pierre de Luca Carmen – grefier
  • Valcan Marioara – grefier
  • Pop Claudia – expert
  • serban Tantica – aprod

Compartimentul Statistica:

  • Asurdoie Gineta – grefier
  • Motas Elena – grefier
  • Dinu Alexandra – grefier arhivar
  • Manolache Cristina – aprod
  • Barascu Paula Cristina – grefier
  • Pistol Cristina Raluca – grefier
  • Popa Tanta Aurelia – grefier documentarist
  • Preda Corina Laura – grefier statistician
  • Pancu Ioan – agent procedural
  • Nitulescu Anca – aprod
  • Negu Raluca Iuliana – consilier psiholog

Cabinet documentare:

  • Mihaela Luca – specialist IT, sef compartiment
  • Alina Elena Askar – specialist IT
  • Dab Florin Bordei – specialist IT
  • Mioara Luisa Mirea – specialist IT
  • Liliana Georgeta Orbeciu – specialist IT
  • economist stefan Marian
  • economist Daniela Gheorghe

Harta

close-4914343

Parerea ta ne intereseaza!

Written by Paul

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Serviciul de ambulanta Sacele

ANPM