Primaria Brasov

PrimarGeorge Scripcaru

Telefon:  0268 416 550, int. 121; Fax: 0268 470 147E-mail: scripcaru@brasovcity.roProgram de audiente:Vineri: 14:00 – 18:00


Viceprimar:
 Adrian Gabor

E-mail: gabor@brasovcity.ro

ViceprimarMiklos Sandor Gantz

E-mail:  viceprimar@brasovcity.ro

Secretar: Nicolae Paraschiv

Telefon: 0268 416 550, int. 148

Servicii in subordinea Primarului

Biroul Audit Public Intern: audit@brasovcity.roServiciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta: serurgenta@brasovcit

Servicii in subordinea Secretarului

Secretar: secretar@brasovcity.roServiciul Secretariat Arhiva: secbv@brasovcity.roCompartiment Relatii cu Consilierii: brc@brasovcity.ro

Directia Relatii Comunicare

Centrul de Informatii pentru Cetateni: cic@brasovcity.roBiroul Informatii Publice si Mass Media: infopublice@brasovcity.roSerciul Resurse umane: ru@brasovcity.roServiciul Administrativ: administrativ@brasovcity.ro

Directia Relatii Externe si Cultura

Director executiv: doiciu@brasovcity.roServiciul relatii Externe, Protocol si Evenimente: protocol@brasovcity.roBiroul Strategii, Programe de Dezvoltare: proiectebv@yahoo.comBiroul Turism: turism@brasovcity.ro

Directia Tehnica

Directia Tehnica: dirtehnica@brasovcity.roDirector executiv adjunct: dirtehadj@brasovcity.roServ. Amenajare Drumuri Publice si Siguranta. Circulatiei: strazibv@brasovcity.roServ. Amenajare Zone de Agrement: agrement@brasovcity.roServ. Salubrizare, Control Domeniu Public: salubrizare@brasovcity.roServ. Energetic, Ilum. Public si Retele El.: iluminat@brasovcity.roServiciul Investitii: invest@brasovcity.roServ. Transport si Monitorizare: transport@brasovcity.roServ. Achizitii Publice: licitdt@brasovcity.ro

Directia Patrimoniu

Directia Patrimoniu : dirpatrimoniu@brasovcity.roBiroul Valorificari Imobile: dirpatrimoniu@brasovcity.roServ. Ocupare Locuri Publice: olp@brasovcity.roBiroul Licitatii Publice, Vanzari, Concesiuni: licitdp@brasovcity.ro

Arhitect sef

Arhitect sef: arhsef@brasovcity.roServ. Autorizari si Disciplina in Constructii: autct@brasovcity.roServ. Amenajarea Teritoriului si Gestiune Date Urbane: amenaj@brasovcity.roComp. Protectia Mediului si Avize: mediu@brasovcity.ro

Directia Juridica si de Administratie Publica Locala

Directia Juridica: dirjuridica@brasovcity.roServiciul Relatii cu Asociatiile de proprietari: asprop@brasovcity.roServiciul Autoritate Tutelara: tutela@brasovcity.ro

Directia Economica

Serv. Financiar Contabilitate si Gestiune Date: contab@brasovcity.roServiciul Buget: bugetpmb@brasovcity.roCompartiment pentru Implementarea Proiectelor: piu@brasovcity.ro

Directia de Sport si tineret

Directia de Sport si tineret: directiasportbv@yahoo.com

  Inspectie si Control

Muntean GheorgheAdresa: B-dul Eroilor nr.8, mansarda, cam. 115, 215, 216, 217Telefon: 0268 416 550, int. 169, 127, 253, 254Fax: 0268 415 264, +40 268 415 273E-mail: salubrizare@brasovcity.ro

 
    Secretar

Nicolae ParaschivAdresa: B-dul Eroilor nr.8, etaj I, camera 140Telefon: 0268 416 550, int 148Fax: 0268 414 369Audiente: Miercuri, ora 12:00

 
  Serviciul Achizitii Publice

sef serviciu: Isabella MarasescuAdresa: B-dul Eroilor nr. 8 etaj cam. 122, 123, 151Telefon: 0268 416 550, int 128, 232,124Fax: 0268 473 001Mobil: 0722 523 297E-mail: achizitiipublice@brasovcity.ro 

Biroul Audit Public Intern

sef birou: Viorica MarkosAdresa: B-dul Eroilor, nr.8, parter, camera 16Telefon: 0268 416 550 int. 225, 226Fax: 0268 476 856E-mail: audit@brasovcity.ro

Serviciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta

sef serviciu: Ioan ChicombanAdresa: B-dul. Eroilor nr. 8, demisolTelefon: 0268 416 550, int. 163Fax: 0268 416 710Mobil: 0744 503 576E-mail: serurgenta@brasovcity.ro

Stare Civila – Primaria Municipiului Brasov

 Telefon: 0268 416 550 int. 168

Linii RAT: 1, 2, 4, 5, 6, 12, 16, 17, 31, 34, 36, 37, 43, 50, 50B, 51, 52;

Statia RAT: Primarie

Harta

close-8008736

Parerea ta ne intereseaza!

Written by Paul

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Orasul Medgidia Evenimente in Medgidia Infromatii Utile din Medgidia

Spitalul Dr. Dumitru Popescu de Obstetrica si Ginecologie Timisoara Spitale din Timisoara Maternitatea din Timisoara Servicii medicale